Кількість оголошень в базі: 559

Нерухомість Львівщини: купівля, продаж, оренда!

| | |

Корисні Поради

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦМЕРЕЖАХ:Нерухомість продаватиметься за правилами і методами

dcds

Тепер і в нас нерухомість продаватиметься за правилами і методами, які діють в у всьому цивілізованому світі.
Я на фото з гуру ріелторського бізнесу Артуром Оганесяном, після його триденного семінару у Львові та Ніною Бенях – Головою Львівського Об’єднання Ріелторів, яка організувала цей чудовий тренінг. В громадській організації ЛОР сьогодні є понад 200 кращих ріелторів Львова, які домовилися дотримуватися Етичного Кодексу і діяти на умовах взаємовигідного партнерства і підтримки
Артур Павлович Оганесян входить у NAR – Національну Асоціацію Ріелторів США та International Real Estate Federation.
Це найбільш авторитетні організації фахівців з продажу нерухомості, які налічують міліони членів і діють по всій Землі
Сьогодні нам вручили сертифікати, що свідчать про проходження повного курсу підготовки фахівців з продажу нерухомого майна по методиці Артура Оганесяна.
Ці методи доказали свою ефективність у всьому світі і дозволяють значно швидше і вигідніше продавати як житлову, так і комерційну нерухомість.
Так навчають ріелторів у США і Західній Європі, а тепер і у Львові близько 30-ти ріелторів (є на фото) пройшли цю підготовку, яка поки ще маловикористовувана в Україні, так як ще мало ріелторів уміють нею ПРАВИЛЬНО користуватися і не зрозуміли всі вигоди цих методів для усіх учасників ринку.
Тому у нас на ринку ріелторських послуг часто панує хаос, відсутність правил і низька результативність роботи ріелторів, що негативно відбивається на авторитеті цієї професії.
Професійні послуги ріелторів шанують у всьому світі, чого на жаль, не має поки в Україні, 97-98% усіх угод в США здійснюються за участі фахівців-ріелторів, які діють як зі сторони продавця, так і покупця.
Майже всюди у цивілізованих країнах ріелторські послуги, як правило, оплачує власник нерухомості, з яким ріелтор укладає ексклюзивний договір і максимально вкладається, щоб продати об‘єкт швидше і за найвигіднішою ціною, використовуючи для цього десятки методів маркетингу і реклами, залучаючи професійну ріелторську спільноту до співпраці і ділячись з нею своєю винагородою, яку при при продажі об‘єкту оплачує продавець своєму одному єдиному ріелтору, з яким укладає договір на ексклюзивне право продажу об‘єкту на певний період часу.
В Україні, на жаль, чомусь так склалося історично, що оплату роботи ріелтора покладено на покупця нерухомості, якому часто нав‘язуються ці послуги, без бажання покупця.
У нас ріелтор обзвонює власників і набирає десятки об‘єктів і надіється, а раптом щось «вистрелить» і покупець оплатить.
Власник звертається до усіх відразу ріелторів і сам рекламує об‘єкт, а ріелтори замісь того, щоб взаємодіяти, конкурують між собою, працюють на зниження ціни об‘єкту, лиш би продати першому ліпшому покупцеві і нав‘язати йому свою комісію, хоча покупець не замовляв ці послуги.
Тому якість таких послуг низькорезультативна як для власників і часто небажана для покупців, які доволі часто намагаються «обійти» ріелтора, щоб не платити за послуги, які не замовляли.
Тому й продаються об‘єкти нерухомості часто дуже довго і ще й потім вилізають різні проблеми, так як нема кому за це відповідати… «У семи няньок, дитина без ока» – каже приказка
Методи ексклюзивного продажу і командної взаємодії ріелторів, носять у світі назву MLS (мульти-лістинговий сервіс) є надзвичайно ефективними як для власників нерухомості, щоб продати об’єкт швидше і дорожче, так і покупців нерухомого майна, щоб вибрати найкращий варіант із усіх представлених на ринку і запобігти різноманітним ризикам при купівлі нерухомості


05/04/2019

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *