Кількість оголошень в базі: 708

Нерухомість Львівщини: купівля, продаж, оренда!

Корисні поради

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦМЕРЕЖАХ:



Нерухомість в Болгарії


Нерухомість в Болгарії – вигідний час!

Лідером продажів європейської нерухомості є саме ця країна.
Болгарія вийшла на перше місце за кількістю укладених угод купівлі-продажу нерухомості в Європі до економічної кризи 2008 року і утримує цю позицію досих пір.

Що визначає привабливість покупки нерухомості в Болгарії для всіх жителів Європи і СНД – це низькі ціни на болгарське житло, і можливість оформити розстрочку, принади чорноморського узбережжя, прекрасна екологія, чисті піщані пляжі. Хоча Болгарія завжди славилася річним морським туризмом, в останні роки різко збільшується інтерес до культурного, активного зимового, бальнеологічного і спа-туризму.

Ось основні переваги, які забезпечують високий попит на нерухомість в Болгарії.
Дотримання всіх норм Євросоюзу, в т.ч з будівництва та екології
Болгарія є членом Євросоюзу з 2007 року, що означає, в першу чергу, ідеальна якість доріг, яке забезпечується засобами європейського фонду. Усі новобудови країни підлягають європейської сертифікації, а чистота навколишнього середовища забезпечується екологічними стандартами ЄС. При цьому житло в Болгарії дешевше, ніж в Україні. У країні передбачений законодавчий захист інтересів іноземних покупців, незалежно від їх громадянства, в частині оподаткування, майнових прав та пільг при отриманні візи.

Вільне пересування по Європі
Переваги Шенгенської зони – великий плюс для власників болгарської нерухомості. З 2012 року в Болгарію дозволено в’їзд нерезидентам країни, який має намір купити тут житло, за шенгенськими візами, що звільняє від додаткових витрат на оформлення в’їзних документів.

Вступ Болгарії до Шенгену – справа часу.
Коли це станеться, власники будинків в Болгарії отримають шенгенські мультивізи для себе та членів своєї сім’ї. Це дасть їм можливість вільно переміщатися в межах Шенгену 180 днів у році. На даний момент лише Нідерланди з 27 країн заперечують проти вступу Болгарії до Шенгену.

Твої батьки будуть вдячні! Кращі умови для постійного проживання
Уряд Болгарії створило спеціальну програму отримання ВНЖ для нерезидентів Болгарії – пенсіонерів. Потрібно тільки наявність документів на володіння нерухомістю і достатній для проживання розмір коштів на банківському рахунку – 2 тис. євро. Якщо при цьому пенсія переводиться на рахунок якого-небудь болгарського банку, то можна сміливо подавати документи в міграційний комітет.

Купивши квартиру в Болгарії для ваших батьків, ви зможете здійснити їхню мрію, подбати про їхнє здоров’я, забезпечивши перебування в чистій екології, доступ до лікувальних мінеральних джерел, подарувати гідну старість в європейській країні. Мовний бар’єр в Болгарії відчувається незначно, оскільки 90% болгар знають російську. В країні велика кількість видань російською мовою, магазинів де розуміють російську, ресторани російської та української кухні.

Все це + безкоштовний відпочинок для твоїх дітей
Якщо ви давно мріяли про будинок на березі Чорного моря, про чисті піщані пляжі, про курортний сезон, який триває весь рік (пляжний та зимовий відпочинок), про комфортний м’який клімат, то купити житло в Болгарії – значить отримати все це і багато іншого. У будь-який час вам будуть доступні пам’ятки Софії, Шумен з його старовинною фортецею, гірський курорт Банско, лижні траси, мінеральні джерела і традиційна архітектура якого приваблюють туристів з усього світу.

Скоро ціни почнуть зростати
Після вступу Болгарії в зону Шенгену вартість житла зміниться. Ціни виростуть. Це дозволяє задуматися не тільки про економію зараз, але і можливого прибутку надалі.

Villa Sardinia Святий Влас – http://naitidom.lviv.ua/villa-sardinia-svyatyj-vlas/

2_новый-размер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Villa Aria Сонячний берег http://naitidom.lviv.ua/villa-aria-sonyachnyj-bereh/

Вилла-Ария

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Villa Gloria Равда http://naitidom.lviv.ua/villa-gloria-ravda/

 ВиллаГлориа2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Villa Florence Варна http://naitidom.lviv.ua/villa-florence-varna/

 471_img2576

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sea Diamond-Солнечный берег http://naitidom.lviv.ua/sea-diamond-sonyachnyj-bereh/

seadeamond3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sea Breeze Святий Влас http://naitidom.lviv.ua/sea-breeze-svyatyj-vlas/

Breeze5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casa Florence Варна http://naitidom.lviv.ua/casa-florence-varna/

iqvision.info_20140405_exterior_cam_06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dolphin coast VIP club Сонячний берег http://naitidom.lviv.ua/dolphin-coast-vip-club-sonyachnyj-bereh/

P1100517

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cabana beach club Несебр http://naitidom.lviv.ua/cabana-beach-club-nesebr/

g_0_1359461476_sdc15383

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CasaBlanca Luxury Villa  Созополь http://naitidom.lviv.ua/casablanca-luxury-villa-sozopol/

Blanca3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chairite apartments Сонячний Берег http://naitidom.lviv.ua/chairite-apartments-sonyachnyj-bereh/

chairite6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casa Rossa Сонячний Берег http://naitidom.lviv.ua/casa-rossa-sonyachnyj-bereh/

 DSC_0051_новый-размер