Кількість оголошень в базі: 600

Нерухомість Львівщини: купівля, продаж, оренда!

RealBest

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦМЕРЕЖАХ:вул. Городоцька, 174, оф. 409 тел. +38 096 935 64 32

dcds

Консалтингова компанія “Корисні поради” – ГОЛОВНИЙ ОФІС – ми надаємо повний спектр ріелторських послуг (купівляпродажоренда нерухомого майна, організація експертної оцінки та отримання кредиту, зміна цільового призначення та інше).

Мрієте Відкрити Власне Агентство Нерухомості?  МИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ!  

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА МАЙСТЕР-КЛАС

Покупцям нерухомості наша компанія запропонує великий вибір об’єктів, а продавцям – завдяки широкій клієнтській базі та ефективній рекламі – оперативно допоможемо реалізувати нерухоме майно. Ми забезпечимо Вам юридичний та документальний супровід, надамо якісні консультації з питань, пов’язаних з купівлею, продажем, орендою квартир, будинків, земельних ділянок та комерційних об’єктів.

Оперативність, великий вибір, відсутність ризиків, професійні і вічливі фахівці, помірні комісійні – ось, що супроводжуватиме Вас під час співпраці з нами. Це вигідно відрізняє нашу компанію на ринку нерухомості від інших.

НЕРУХОМІСТЬ – ЗАРОБЛЯЙТЕ З НАМИ!

Якщо Ви проінформуєте нас про те, що хтось із Ваших знайомих хоче купити, продати орендувати чи здати в оренду нерухомість, ми заплатимо Вам 10% від нашого заробітку,якщо об’єкт нерухомості, з нашою допомогою,буде продано, або здано в оренду (ми працюємо м.Львів і до 30 км. за Львовом).

Наприклад, об’єкт нерухомості коштує 100 тис. у.о., нам за послуги заплатили 3 % , а це – 3 тис. у.о., відповідно 10 % Ваші, а – це 300 у.о. Погодьтеся, гарна можливість додаткового заробітку.

Що для цього необхідно? Ви телефонуєте нам за номерами (032)245-19-71, (067)370-68-95, (067)341-08-74 або приходите до нас за адресою: м.Львів, вул.Городоцька 174 ДЦ “Вулик” 4 пов., оф.409, Консалтингова компанія “Корисні поради”, чи пишете на e-mail:lbovanko@gmail.com.

Якщо Ви, чи хтось із Ваших знайомих хоче купити, продати, орендувати чи здати в оренду нерухомість (ми працюємо м.Львів і до 30 км. за Львовом) – заходьте до нас на сайт.

Зайшовши до нас, Ви економите свій час.На сайті налаштована спеціальна система пошуку об’єктів нерухомості. Ви зможете задати вид нерухомості, місцезнаходження, площу, ціну і система швидко відфільтрує необхідні варіанти.

 


02/10/2014

коментарів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *